Програмата за седмицата


 

14.10.2019

07:50 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
08:00 ч. ПРОЗОРЕЦ КЪМ ДЕНЯ – сутрешен блок
09:40 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Малките ездачи“ - драма /п/
11:20 ч. АНИМАЦИОНЕН ФИЛМ: „Клуб Уинкс“ - 17 еп. /п/
11:50 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
12:00 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 126 еп. /п/
12:45 ч. МАГАЗИННО ПРЕДАВАНЕ
13:00 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 127 еп. /п/
13:50 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
14:00 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Спомни си“ - драма /п/
15:40 ч. АНИМАЦИОНЕН ФИЛМ: „Клуб Уинкс“ - 18 еп.
16:05 ч. МАГАЗИННО ПРЕДАВАНЕ
16:20 ч. СЕРИАЛ: „Пълна къща“ - 152 еп.
16:45 ч. „СКОРОСТ“ - магазинно предаване 695 бр.
17:10 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „В открито море“ - драма
18:40 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
18:50 ч. „МЕТРОНОМ“ - вечерна информационна емисия
19:15 ч. МАГАЗИННО ПРЕДАВАНЕ
19:30 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 127 еп. /п/
20:20 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
20:30 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 128 еп.
21:20 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
21:30 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Да обичаш непозната“ - драма
23:00 ч. „МЕТРОНОМ“ - вечерна информационна емисия / п /
23:20 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 127 и 128 еп. /п/
00:50 ч. „МЕТРОНОМ“ - вечерна информационна емисия / п /
01:10 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „В открито море“ - драма /п/
02:40 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Да обичаш непозната“ - драма /п/
04:10 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Спомни си“ - драма /п/
05:40 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Малките ездачи“ - драма /п/
07:10 ч. СЕРИАЛ: „Пълна къща“ - 152 еп. /п/
07:35 ч. ПРЕЗ ГОДИНИТЕ С УСМИВКА: Бъдни вечер със семейството

15.10.2019

07:50 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
08:00 ч. ПРОЗОРЕЦ КЪМ ДЕНЯ – сутрешен блок
09:40 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Да обичаш непозната“ - драма /п/
11:20 ч. АНИМАЦИОНЕН ФИЛМ: „Клуб Уинкс“ - 18 еп. /п/
11:50 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
12:00 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 127 еп. /п/
12:45 ч. МАГАЗИННО ПРЕДАВАНЕ
13:00 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 128 еп. /п/
13:50 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
14:00 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „В открито море“ - драма /п/
15:40 ч. АНИМАЦИОНЕН ФИЛМ: „Клуб Уинкс“ - 19 еп.
16:05 ч. МАГАЗИННО ПРЕДАВАНЕ
16:25 ч. СЕРИАЛ: „Пълна къща“ - 153 еп.
16:45 ч. „СКОРОСТ“ - магазинно предаване 696 бр.
17:10 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Капитан Кураж“ - приключенски
18:40 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
18:50 ч. „МЕТРОНОМ“ - вечерна информационна емисия
19:15 ч. МАГАЗИННО ПРЕДАВАНЕ
19:30 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 128 еп. /п/
20:20 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
20:30 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 129 еп.
21:20 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
21:30 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Тройно пресичане“ - екшън
23:10 ч. „МЕТРОНОМ“ - вечерна информационна емисия / п /
23:30 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 128 и 129 еп. /п/
01:00 ч. „МЕТРОНОМ“ - вечерна информационна емисия / п /
01:20 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Капитан Кураж“ - приключенски /п/
02:50 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Тройно пресичане“ - екшън /п/
04:20 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „В открито море“ - драма /п/
05:50 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Да обичаш непозната“ - драма /п/
07:20 ч. СЕРИАЛ: „Пълна къща“ - 153 еп. /п/

16.10.2019

07:50 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
08:00 ч. ПРОЗОРЕЦ КЪМ ДЕНЯ – сутрешен блок
09:40 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Капитан Кураж“ - приключенски /п/
11:20 ч. АНИМАЦИОНЕН ФИЛМ: „Клуб Уинкс“ - 19 еп. /п/
11:50 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
12:00 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 128 еп. /п/
12:45 ч. МАГАЗИННО ПРЕДАВАНЕ
13:00 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 129 еп. /п/
13:50 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
14:00 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Пристанищен плъх“ - екшън
15:40 ч. АНИМАЦИОНЕН ФИЛМ: „Клуб Уинкс“ - 20 еп.
16:05 ч. МАГАЗИННО ПРЕДАВАНЕ
16:25 ч. СЕРИАЛ: „Пълна къща“ - 154 еп.
16:45 ч. „СКОРОСТ“ - магазинно предаване 697 бр.
17:10 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Една вълшебна нощ“ - драма
18:40 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
18:50 ч. „МЕТРОНОМ“ - вечерна информационна емисия
19:15 ч. МАГАЗИННО ПРЕДАВАНЕ
19:30 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 129 еп. /п/
20:20 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
20:30 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 130 еп.
21:20 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
21:30 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Незавършена история“ - трилър
23:00 ч. „МЕТРОНОМ“ - вечерна информационна емисия / п /
23:20 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 129 и 130 еп. /п/
00:50 ч. „МЕТРОНОМ“ - вечерна информационна емисия / п /
01:10 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Една вълшебна нощ“ - драма /п/
02:40 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Незавършена история“ - трилър /п/
04:10 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Пристанищен плъх“ - екшън /п/
05:40 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Капитан Кураж“ - приключенски /п/
07:10 ч. СЕРИАЛ: „Пълна къща“ - 154 еп. /п/
07:35 ч. ПРЕЗ ГОДИНИТЕ С УСМИВКА: Парковете на Търново

17.10.2019

07:50 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
08:00 ч. ПРОЗОРЕЦ КЪМ ДЕНЯ – сутрешен блок
09:40 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Незавършена история“ - трилър /п/
11:20 ч. АНИМАЦИОНЕН ФИЛМ: „Клуб Уинкс“ - 20 еп. /п/
11:50 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
12:00 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 129 еп. /п/
12:45 ч. МАГАЗИННО ПРЕДАВАНЕ
13:00 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 130 еп. /п/
13:50 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
14:00 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Една вълшебна нощ“ - драма /п/
15:40 ч. АНИМАЦИОНЕН ФИЛМ: „Клуб Уинкс“ - 21 еп.
16:05 ч. МАГАЗИННО ПРЕДАВАНЕ
16:25 ч. СЕРИАЛ: „Пълна къща“ - 155 еп.
16:45 ч. „СКОРОСТ“ - магазинно предаване 698 бр.
17:10 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Метеж“ - драма
18:40 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
18:50 ч. „МЕТРОНОМ“ - вечерна информационна емисия
19:15 ч. МАГАЗИННО ПРЕДАВАНЕ
19:30 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 130 еп. /п/
20:20 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
20:30 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 131 еп.
21:20 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
21:30 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Мост на времето“ - приключенски
23:00 ч. „МЕТРОНОМ“ - вечерна информационна емисия / п /
23:20 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 130 и 131 еп. /п/
00:50 ч. „МЕТРОНОМ“ - вечерна информационна емисия / п /
01:10 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Метеж“ - драма /п/
02:40 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Мост на времето“ - приключенски /п/
04:10 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Една вълшебна нощ“ - драма /п/
05:40 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Незавършена история“ - трилър /п/
07:10 ч. СЕРИАЛ: „Пълна къща“ - 155 еп. /п/
07:35 ч. ПРЕЗ ГОДИНИТЕ С УСМИВКА: В махала Деветаци

18.10.2019

07:50 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
08:00 ч. ПРОЗОРЕЦ КЪМ ДЕНЯ – сутрешен блок
09:40 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Мост на времето“ - приключенски /п/
11:20 ч. АНИМАЦИОНЕН ФИЛМ: „Клуб Уинкс“ - 21 еп. /п/
11:50 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
12:00 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 130 еп. /п/
12:45 ч. МАГАЗИННО ПРЕДАВАНЕ
13:00 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 131 еп. /п/
13:50 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
14:00 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Метеж“ - драма /п/
15:40 ч. АНИМАЦИОНЕН ФИЛМ: „Клуб Уинкс“ - 22 еп.
16:05 ч. МАГАЗИННО ПРЕДАВАНЕ
16:25 ч. СЕРИАЛ: „Пълна къща“ - 156 еп.
16:45 ч. „СКОРОСТ“ - магазинно предаване 699 бр.
17:10 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Нашият син сватовникът“ - драма
18:40 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
18:50 ч. „МЕТРОНОМ“ - вечерна информационна емисия
19:15 ч. МАГАЗИННО ПРЕДАВАНЕ
19:30 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 131 еп. /п/
20:20 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
20:30 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 132 еп.
21:20 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
21:30 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Две майки за Закари“ - драма
23:00 ч. „МЕТРОНОМ“ - вечерна информационна емисия / п /
23:20 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 131 и 132 еп. /п/
00:50 ч. „МЕТРОНОМ“ - вечерна информационна емисия / п /
01:10 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Нашият син сватовникът“ - драма /п/
02:40 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Две майки за Закари“ - драма /п/
04:10 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Метеж“ - драма /п/
05:40 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Мост на времето“ - приключенски /п/
07:10 ч. СЕРИАЛ: „Пълна къща“ - 156 еп. /п/
07:35 ч. ПРЕЗ ГОДИНИТЕ С УСМИВКА: Свети Димитър – храмът

19.10.2019

07:50 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
08:00 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 131 еп. /п/
09:00 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Две майки за Закари“ - драма /п/
10:35 ч. АНИМАЦИОНЕН ФИЛМ: „Клуб Уинкс“ - 22 еп. /п/
11:00 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 132 еп. /п/
11:50 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
12:00 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Нашият син сватовникът“ - драма /п/
13:35 ч. МАГАЗИННО ПРЕДАВАНЕ
13:50 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
14:00 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Харви“ - фентъзи
15:40 ч. АНИМАЦИОНЕН ФИЛМ: „Клуб Уинкс“ - 23 еп.
16:05 ч. МАГАЗИННО ПРЕДАВАНЕ
16:20 ч. СЕРИАЛ: „Пълна къща“ - 157 еп.
16:45 ч. „СКОРОСТ“ - магазинно предаване 699 бр.
17:10 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Отвъд скамейките“ - драма
18:40 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
18:50 ч. „СКОРОСТ“ - магазинно предаване 700 бр.
19:15 ч. МАГАЗИННО ПРЕДАВАНЕ
19:30 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 132 еп. /п/
20:20 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
20:30 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 133 еп.
21:20 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
21:30 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Кръвна връзка“ - трилър
23:10 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 132 и 133 еп. /п/
00:40 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Отвъд скамейките“ - драма /п/
02:10 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Кръвна връзка“ - трилър /п/
03:50 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Харви“ - фентъзи /п/
05:20 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Две майки за Закари“ - драма /п/
06:50 ч. СЕРИАЛ: „Пълна къща“ - 157 еп. /п/
07:15 ч. АНИМАЦИОНЕН ФИЛМ: „Клуб Уинкс“ - 23 еп. /п/

20.10.2019

07:50 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
08:00 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 132 еп. /п/
09:00 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Кръвна връзка“ - трилър /п/
10:30 ч. АНИМАЦИОНЕН ФИЛМ: „Клуб Уинкс“ - 23 еп. /п/
11:00 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 133 еп. /п/
11:50 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
12:00 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Отвъд скамейките“ - драма /п/
13:35 ч. МАГАЗИННО ПРЕДАВАНЕ
13:50 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
14:00 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Жените на Джейк“ - комедия
15:40 ч. АНИМАЦИОНЕН ФИЛМ: „Клуб Уинкс“ - 24 еп.
16:05 ч. МАГАЗИННО ПРЕДАВАНЕ
16:20 ч. СЕРИАЛ: „Пълна къща“ - 158 еп.
16:45 ч. „СКОРОСТ“ - магазинно предаване 700 бр.
17:10 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Първични тайни“ - криминален
18:40 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
18:50 ч. „СКОРОСТ“ - магазинно предаване 701 бр.
19:15 ч. МАГАЗИННО ПРЕДАВАНЕ
19:30 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 133 еп. /п/
20:20 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
20:30 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 134 еп.
21:20 ч. РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК
21:30 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Г-н и г-жа Любов“ - драма
23:10 ч. СЕРИАЛ: „Грозната Бети“ - 133 и 134 еп. /п/
00:40 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Първични тайни“ - криминален /п/
02:10 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Г-н и г-жа Любов“ - драма /п/
03:50 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Жените на Джейк“ - комедия /п/
05:20 ч. ИГРАЛЕН ФИЛМ : „Отвъд скамейките“ - драма /п/
06:50 ч. СЕРИАЛ: „Пълна къща“ - 158 еп. /п/
07:15 ч. АНИМАЦИОНЕН ФИЛМ: „Клуб Уинкс“ - 24 еп. /п/

live


Евроком Царевец

Търсене




Изпрати репортаж





Анкета

Все още няма добавени анкети!







Настройване на цифров приемник


Тайната къща



Предавания



Станете наш почитател във Facebook